900 KW Ketelhuis Voor Afvalverwerker

DELEN

Vanwege gepland onderhoud aan het eigen systeem, werd een adviseur van de Andrews Sykes-vestiging in Oirschot gevraagd of hij een offerte uit wilde brengen voor het tijdelijk leveren van een groot ketelhuis voor een grote afvalverwerker in Noord-Brabant. De adviseur kende de technisch beheerder van dit bedrijf nog, omdat hij in de zomer van 2013 al een chiller van 750 KW verhuurde aan deze technisch beheerder.

De adviseur ging langs bij de klant om de situatie ter plekke te beoordelen. Na bestudering van de situatie kwam hij tot de conclusie dat een 900 KW ketelhuis hier uitkomst zou bieden. Vanwege het kundige advies werd Andrews Sykes deze order gegund.

900 KW Ketelhuis Voor Afvalverwerker

Een week later mocht dit ketelhuis geplaatst worden. De monteurs van Andrews Sykes leverden en installeerden dit grote ketelhuis zelf, zodat binnen enkele uren na levering de machine gereed was voor gebruik. Gedurende een maand zal dit ketelhuis hier blijven staan.

Lees verder