Luchtvaartshow Brussel Airport

DELEN

Zaterdag 8 maart jongstleden werd voor de eerste keer in de historie de Vlaamse Luchtvaartdag georganiseerd. Alle luchthavens, vliegclubs, vliegtuigmaatschappijen, de douane en andere instanties die te maken hebben met de luchtvaart, openden voor één keer hun deuren om hun werkzaamheden te laten zien aan het publiek. Ook het Brusselse vliegveld Zaventem opende haar deuren voor het grote publiek. Tienduizenden bezoekers genoten onder meer van de demonstraties en rondleidingen van de douane, de luchtverkeersleiding en Brussels Airlines.

De organisatie van dit spektakel benaderde Andrews Sykes met de vraag of zij een oplossing hadden voor het verwarmen van een grote hangar. Om de bezoekers een aangename middag te bezorgen, wilde de organisatie zorgen voor een optimale temperatuur in de hangar. De adviseur van de Andrews Sykes vestiging nabij Brussel, ging langs bij de grote hangar om de situatie optimaal te kunnen beoordelen. Na een zorgvuldige capaciteitsberekening offreerde hij de Luchtvaartdag organisatie vijf ID 1200 indirect gestookte olieheaters. De klant gaf opdracht, waarna de heaters op de afgesproken dag afgeleverd werden. Complementaire producten zoals luchtslangen werden eveneens meegeleverd. De hangar en de bezoekers werden vervolgens aangenaam verwarmd.

De organisatie en bezoekers spraken allemaal van een zeer geslaagde en informatieve dag. In de toekomst zal er zeker vervolg aan worden gegeven.

Lees verder