Verwarming Bouwwerkzaamheden Brug

Datum: 15 augustus 2014

DELEN

De komende weken verzorgt Andrews Sykes de conditionering van de renovatiewerkzaamheden aan een grote brug in het oosten van het land. Bij dit project is een grote tent geplaatst van enkele honderden meters lang. Op de brug moeten een hechtlaag en een slijtlaag aangebracht worden, waarbij een minimaal temperatuur en een maximale relatieve luchtvochtigheid vereist zijn.

Het bedrijf dat de renovatie in beheer heeft verzocht Andrews Sykes hier tijdelijke verwarming en droging voor te verzorgen. Een adviseur van Andrews Sykes ging langs op locatie, om de voor de klant meest efficiënte en effectieve oplossing te bedenken. De uitkomst hiervan is dat vier ID 1200 olieheaters deze week zullen worden geleverd en geïnstalleerd door onze eigen monteurs. Deze blijven staan tot de eerste fase van het project is afgerond. Ook tegen het einde van de bouwperiode zullen deze units weer in huur worden gesteld.

Andrews Sykes is dé specialist op het gebied van de verhuur van mobiele heaters en andere klimaatbeheersingsapparatuur. Indien u ook een heater wilt huren, kunt u ons bereiken op 0800 5 200 200.

Lees verder