In de afgelopen jaren heeft Andrews Sykes langdurige relaties met lokale overheden en onderwijsinstellingen in het hele land ontwikkeld. Dit heeft ons in staat gesteld om te begrijpen wat de eisen en wensen in deze sector zijn, en de beste manier om de mogelijke problemen te op te lossen.
Bij een woonblok van een universiteit in het Zuid-Westen van het land begof de bestaande ketel het kort voor de opening van het nieuwe semester en was een tijdelijke vervanging direct nodig. Een nieuwe ketel installatie was gepland, maar een alternatief was nodig om ervoor te zorgen dat warm water en verwarming beschikbaar waren voor inkomende studenten.
Als gevolg hiervan, belde de klant naar Andrews Sykes met het verzoek om op locatie langs te komen voor het geven van een advies op maat.
Eeen 520 kW mobiel ketelhuis werd geadviseerd en na goedkeuring direct de zelfde dag nog geleverd en geinstalleerd.