Serverruimte op Overdruk

Datum: 6 oktober 2014

DELEN

Vanwege gepland onderhoud aan de bestaande apparatuur huurde een bedrijf in de buurt van Lisse recentelijk een oplossing in bij Andrews Sykes om haar serverruimte tijdens deze periode toch in optimale omstandigheden te kunnen laten functioneren. Het bedrijf besloot een stofafzuiger en een filterbox in te huren, zodat de vaste apparatuur tijdelijk zonder problemen kon worden vervangen.

De lucht die in de serverruimte wordt geblazen, wordt eerst langs de filterbox geleid. Op die manier weet men zeker dat er geen ongewenste dampen, geuren, stof en andere materialen in de ruimte terecht zullen komen. Deze verse lucht wordt met behulp van de stofafzuiger met overdruk in de ruimte geblazen, wat er voor zorgt dat er geen andere lucht via kieren, gaten en andere ventilatiemogelijkheden de ruimte in kan komen. Op die manier wordt een duurzaam behoud van de servers gegarandeerd.

De klant was uiterst tevreden met deze tijdelijke opstelling en gaf aan dat zij zeker weer gebruik zullen maken van deze tijdelijke oplossing, wanneer de situatie zich weer voordoet.

Lees verder