Nieuw Fitnesscentrum Den Haag

Datum: 7 november 2013

DELEN

In Den Haag wordt een voormalig zwembad dit najaar omgetoverd tot een gloednieuw en modern fitnesscentrum. Het statige pand is 130 jaar geleden gebouwd en heeft nog steeds dezelfde uitstraling als ten tijde van de bouw. Dankzij het verleden als zwembad zijn voorzieningen als een sauna en stoombad zeer gemakkelijk te integreren. Daarnaast worden ook onder meer een dansstudio, een restaurant en een schoonheidssalon ingebouwd.

De installateur die de klimaatbeheersing van het pand in beheer heeft nam contact op met Andrews Sykes Verwarming Verhuur. Hij nam contact op met Andrews Sykes met het verzoek of Andrews Sykes tijdelijk de verwarming kon verzorgen, totdat de verwarming van het pand zelf volledig gereed is voor gebruik. De adviseur van Andrews Sykes reed naar Den Haag toe en kwam daar samen met de installateur tot de conclusie dat een 700 W indirect gestookte olieheater uitkomst zou bieden.

De heater werd een week na het advies geplaatst. Eind dit jaar wordt het pand opgeleverd en kunnen de bezoekers genieten van een prachtig nieuw compleet fitnesscentrum.

Lees verder