Momenteel wordt er met man en macht gewerkt aan de verlenging van de A4 tussen Schiedam en Delft. Dit extra stuk snelweg moet de hoeveelheid files rondom Den Haag en Rotterdam aanzienlijk verminderen. Met name op de vlakbij gelegen A13 ondervindt men momenteel dagelijks lange files, maar door het aanleggen van dit extra stuk snelweg moet dit probleem grotendeels opgelost kunnen worden.
Aangezien het nieuwe stuk asfalt dwars door zeer druk bevolkte woonwijken in Schiedam en Vlaardingen zal gaan leiden, is besloten een groot deel van het project ondergronds aan te leggen. Voor het snel drogen van het gestorte beton voor deze tunnels was snel een grote hoeveelheid verwarming nodig, mede met het oog op de naderende vorst. Daarnaast zijn er zeer strikte deadlines opgesteld, welke zonder extra heaters waarschijnlijk niet gehaald zullen worden.
Daar Andrews Sykes Verwarming Verhuur mede gespecialiseerd is in het oplossen van van problemen bij wegen- en tunnelbouw, nam de uitvoerder telefonisch contact op met een adviseur van Andrews Sykes. De adviseur bekeek nog dezelfde dag de situatie ter plekke om samen met de uitvoerder te bepalen wat de beste oplossing was voor het opstellen van een aantal indirect gestookte olieheaters. De adviseur oordeelde dat twee ID 450 olieheaters, in combinatie met twee ID 700 olieaheaters, de best mogelijke oplossing zou leveren.
Een dag later werd de Andrews Sykes adviseur gebeld met de vraag of de vier olieheaters direct geleverd konden worden. Uiteraard was dit mogelijk en werden de units meteen geleverd.
De uitvoerder van de snelweg aanleg was zo tevreden met het gegeven advies en de verleende service van Andrews Sykes, dat hij, toen er een aantal dagen later nogmaals een groot aantal heaters gevraagd werd, meteen weer met de adviseur van Andrews Sykes Verwarming Verhuur belde. Een extra zestal indirect gestookte olieheaters werden direct naar het bouwproject gebracht en door eigen monteurs geïnstalleerd, zodat het totaal aantal verhuurde olieheaters op tien kwam. De uitvoerder gaf aan met deze opstelling wederom erg tevreden te zijn en ook in de toekomst gebruik te zullen gaan maken van de diensten van Andrews Sykes.