Extreme hitte is voor niemand plezierig. Kwetsbare groepen als ouderen, kinderen en mensen met een chronische aandoening kunnen er zelfs serieuze gezondheidsklachten door krijgen. Andrews Sykes staat 24 uur per dag paraat om problemen met een te warm binnenklimaat snel op te lossen.
Tijdens de hittegolf kregen we een oproep van een groot woonzorgcentrum in Utrecht. Ze hadden dringend koeling nodig voor alle individuele kamers en verblijfsruimtes. Ouderen vormen de grootste risicogroep voor klachten die verband houden met warm weer. Laat in de avond werd er melding gedaan van een echte noodsituatie en na contact met Andrews Sykes Klimaatverhuur werd direct tot actie overgegaan.
Nog dezelfde avond werden meer dan 50 mobiele airconditioners razendsnel geïnstalleerd in de slaapkamers en de gezamenlijke verblijfsruimtes. In korte tijd daalde de veel te hoog opgelopen binnentemperatuur weer naar een aangename en koele waarde. Door de speciale ontvochtiging functie van de airco’s daalde ook de relatieve luchtvochtigheid, waardoor het tevens niet langer benauwd en klam was.
De ouderen en ook de hulpverleners van het zorgcentrum waren zeer te spreken over de snelle service van Andrews Sykes. Voor een korte tijdelijke oplossing tijdens het warme weer bleek het huren van airco dus een prima en betaalbare keuze.